Tomi Gebe

certifikovaný kouč | motivačný mentor | lektor mäkkých zručností

 

 

„Nesnaž sa ľudí naučiť niečo, čo vieš iba ty.
Radšej im pomôž, aby tiež objavili svoju jedinečnosť.“

       Volám sa Tomi Gebe, som z Košíc a mám 35 rokov. Pracoval som v telekomunikačnom sektore takmer osem rokov. Začínal som ako predajca, postupne som sa vypracoval cez kouča na vedúceho tímu. Som líder a kouč z reálneho života. Mám dlhoročné skúsenosti obchodníka aj školiteľa, tiež aj poznatky z personálnej oblasti, vedenia a riadenia ľudí. Rozhodol som sa, že využijem všetky nazbierané vedomosti z praxe a podelím sa s nimi. Práve preto vznikol kouč.club, s cieľom ponúkať a poskytovať profesionálne, kvalitné a ucelené vzdelávacie kurzy pre osobnostný rast a rozvoj mäkkých zručností.

       Som tu pre každého, kto hľadá cestu k výsledkom, chce byť efektívny a túži po úspechu či už v pracovnom alebo súkromnom živote. Ponúkam komplexné školenia a odborné workshopy v oblasti práce s ľudskými zdrojmi. Kurzy vediem jedinečným koučovacím prístupom, vďaka čomu účastníci nájdu pre seba inšpirácie a cenné poznatky, ktoré vedia okamžite použiť v praxi. Celú ponuku kurzov nájdeš TU:

       Počas uplynulých rokov som nazbieral hodnotné skúsenosti s vedením ľudí a ich každodennou motiváciou. Práve to je garanciou toho, že ti neponúkam iba teoretické vedomosti. Moje kurzy sú plné skutočných príkladov, reálnych zážitkov a praktických cvičení z každodennej praxe. Pracoval som v predajnej sfére v silnom konkurenčnom prostredí, vďaka čomu som do detailov spoznal slovenského zákazníka, jeho návyky, nálady a požiadavky. Pomáham ľuďom zdokonaliť ich predajné, prezentačné a komunikačné zručnosti, aby mali vždy spokojných a verných zákazníkov.

       Manažéri a pracovníci na vedúcich pozíciách objavujú na mojich kurzoch cestu k motivácii a inšpirácii svojich kolegov. Lídri a personalisti nachádzajú silu a skutočnú hodnotu kvalitnej spätnej väzby. Spoznávajú spôsoby vedenia efektívnych porád a prezentácií. Absolventi hravou formou získajú praktické a užitočné nápady a riešenia, ktoré ich posúvajú vpred v reálnom živote a skutočne rozvíjajú ich potenciál.

referencie klientov a spoločností, ktoré mi dôveruju 

certifikat02
certifikat01
certifikat03
certifikat06
certifikat04
certifikat07
certifikat05
certifikat08

       Okrem zážitkového vzdelávania ponúkam aj mentoring a koučing. Mám odborné certifikované vzdelanie kouča podľa pravidiel a štandardov ICF (Medzinárodná organizácia koučov) akreditované Ministerstvom školstva Slovenskej republiky. Mojim poslaním je pomáhať ľuďom napredovať a zdokonaľovať sa v rôznych oblastiach života, zvyšovať ich sebadôveru a istotu.

       Ukážem aj tebe tvoje silné stránky a potenciál, spoločne odhalíme tvoje smerovanie. Vďaka koučovaniu a koučovaciemu prístupu rozšíriš svoje obzory a schopnosť lepšie sa rozhodnúť. Namiesto problémov budeš vidieť riešenia. Budeš vedieť efektívnejšie pracovať. Už sa nebudeš obávať výziev, ale práve naopak, budeš sa na ne tešiť. Budeš spokojnejší, výkonnejší a plný inšpirácii. Koučujem, vzdelávam a mentorujem v slovenčine aj v maďarčine.

0
rokov skúseností
0
odškolených absolventov
0
odkoučovaných hodín
0
odlektorovaných hodín

mohol si o mne čítať, počuť ma, alebo ma vidieť…

dennik kosice:dnes
radio kosice
radio regina
PK Academy
dennik hospodarske noviny
televizia markiza
TV kosice:dnes
XXradio kiss