zážitkové školenia pre tvoj osobný a profesný rozvoj

firemné semináre | individuálne kurzy | otvorené workshopy | kdekoľvek na Slovensku

Víziou kouč.clubu je realizovať skupinové aj individuálne kurzy, semináre a workshopy pre predajcov, manažérov a personalistov, ktoré poskytujú skutočne profesionálny, kvalitný a komplexný servis v oblasti vzdelávania a rozvoja potenciálu. Ponúkam široké spektrum tém, ktoré si doba vyžaduje. Organizujem kurzy a workshopy pre rôzne firmy aj pre širokú verejnosť, pre veľké skupiny ako aj pre jednotlivcov.

Kurzy kouč.clubu pomáhajú dosahovať lepší výkon, formovať pracovné návyky, zmýšľanie a spôsob komunikácie. Účastníci na osobných zážitkoch a na reálnych situáciách spoznajú svoje hranice pri spolupráci s inými ľuďmi. Výsledným efektom sú trvalé skúsenosti a poznatky, ktoré prinášajú reálne a praktické riešenia. Tie umožnia zvládnuť prekážky bez zbytočného stresu. Učenie je tiež spojené s hrou, vnútornou motiváciou a emóciami. Individuálny prístup k vašim požiadavkám a rešpektovanie vašich názorov sú garanciou efektívnosti a užitočnosti.

registrácia na workshopoy, firemné školenia a individuálne kurzy 

vyber si z ponuky najobľúbenejších kurzov, seminárov a školení

kurz a skolenie komunikacia a typologia osobnosti - mini

dorozumenie a porozumenie

Komunikácia vychádza od teba. Ak ty sám nekomunikuješ správne, nemôžeš to očakávať ani od svojho okolia. Aby si lepšie porozumel ostatným, musíš sa najprv ponoriť do svojho vnútra a objaviť to umenie v sebe. Objaviť samého seba. Najprv musíš pochopiť svoju povahu a podstatu. Kurz komunikačné a prezentačné zručnosti ti dodá istotu v každodennej komunikácii a pomôže ti odhaliť tajomstvá reči tela a pútavej prezentácie. Školenie ťa hravou formou prevedie od základov komunikácie cez jej rôzne typy a pravidlá až po praktické využitie v bežnom živote.

  najbližší workshop: 02.05.2018  

predaj na dosah

Si predajca a máš pocit, že to nie je úplne ono? Je čas vymeniť staré obchodné finty za moderné efektívne predajné nástroje z oblasti NLP (neurolingvistického programovania). Emocionálne, mentálne a verbálne zložky v predaji sú kľúčové a na kurze si povieme, ako s nimi pracovať. Naučím ťa efektívne vyjednávať, hľadať nových klientov a tiež ako robiť obchod tak, aby klienti priam túžili po tvojej službe či produkte. Absolvuj kurz predajné zručnosti a budeš vedieť aktívne viesť obchodný rozhovor a rozoznať potreby zákazníkov.

  najbližší workshop: 23.05.2018  

kurz a skolenie predajne zrucnosti a zakaznik - mini
kurz a skolenie time management - mini

plánovanie a priority

Získaj praktické tipy na zvýšenie produktivity a organizovanie času, ktoré dokážeš okamžite aplikovať v reálnom živote a zlepšiť tak svoje výsledky či už v pracovnej alebo v súkromnej oblasti. Workshop pomôže tiež zvýšiť výkon tvojho tímu a tvojej firmy. Zistíš, ako urobiť bleskový plán a ako si uvedomiť, ktoré úlohy sú naozaj potrebné. Vďaka sústredeniu sa na priority bude tvoja produktivita omnoho vyššia a to aj bez zbytočného perfekcionizmu. Absolvuj kurz time management a budeš vedieť zorganizovať svoju prácu bez stresu.

  najbližší workshop: 18.04.2018  

nakopni hnací motor

Byť riadiacim pracovníkom znamená byť zodpovedným. S vedením ľudí sú spojené rôzne výzvy a úlohy. Ale ako správne viesť, riadiť a motivovať? Je líderstvo vrodená vlastnosť, alebo sa to dá naučiť? Vždy je sa čo učiť… Cieľom kurzu motivácie a sebamotivácie je predstaviť overené nástroje a skupinové hry, pomocou ktorých dokážeš zmeniť vo svojom tíme „MUSÍM“ na „CHCEM“. A prečo hry? Lebo deti nepoznajú výraz nedá sa. Pre nich je všetko možné… Sú zvedavé, inšpiratívne a plné optimizmu. Motivácia dospelých (aj seba samého) môže byť rovnako ľahká.

  najbližší workshop: 17.05.2018  

kurz a skolenie vedenie timu a motivacia - mini
kurz a skolenie sebavedomie - mini

objav sebavedomie I. a II.

Chýbajúce sebavedomie je v dnešnej dobe veľmi častý jav. Jeho príčina môže byť u každého iná, na kurze ako získať sebavedomie sa však nebudeme zaoberať dôvodmi. Budeme pracovať s pozitívnou budúcnosťou, v ktorej si na seba hrdý, dokážeš sa pochváliť a menej sa podhodnocovať. A to bez toho, aby si pôsobil arogantne či egoisticky. Prestaneš sa hodnotiť negatívne a začneš byť vďačný aj za rôzne drobné úspechy vo svojom živote. Zistíš, čo znamená „vzťah k sebe“ a prečo je dôležité porozumieť mu. Čaká ťa intenzívna a vedomá práca so sebou!

  najbližší workshop: 06.06.2018  

like pre tvoj biznis I. a II.

Nauč sa využívať sociálne siete na maximum! Vytvor si efektívnu firemnú stránku (fanpage), ktorá zabáva a zároveň zarába. Pretransformuj svojich fanúšikov na zákazníkov. Kurz Facebook marketing ťa naučí efektívne využívať sociálne siete na propagáciu a komunikáciu. Je jedno, či si majiteľom stavebnej spoločnosti, či sa zaoberáš výrobou šperkov, či vlastníš kaviareň alebo či si realitný maklér… Facebook je jednoduchý a účinný nástroj na to, ako dať ľuďom vedieť, čo robíš a s čím im vieš pomôcť. Propagácia tvojej firmy nikdy nebola taká ľahká a lacná!

  najbližší workshop: 10.05.2018  

kurz a skolenie facebook marketing - mini

kurz a skolenie koucovanie a NLP - mini

najlepšia myseľ

Neurolingvistické programovanie (NLP) a tiež rôzne koučovacie techniky sa zaoberajú našou mysľou. Pomáhajú nám pozerať sa na veci z iného uhla a učia nás komunikovať prostredníctvom pozorovania štýlu jazykového prejavu. Na kurze koučovacích zručností a NLP techník sa naučíš rôzne užitočné techniky, ktoré ti pomôžu efektívnejšie vyjednávať, dosahovať lepší výkon a dostanú tvoj život do pohody a rovnováhy. Naučíš sa tiež kreatívnejšie uvažovať a plánovať veci pomocou myšlienkových máp. Zefektívniš tak svoj pracovný výkon a schopnosť učiť sa.

  najbližší workshop: 25.04.2018  

začni podnikať z nič0ho

Každý má nejakú vlastnosť, na ktorej môže začať budovať svoje podnikanie. Na kurze ako začať podnikať ti pomôžem odhaliť tvoj potenciál a ukážem ti, ako zrealizovať kreatívne nápady tak, aby začali zarábať peniaze. Naučím ťa uvažovať inak, pozerať sa na veci s nadhľadom a optikou tvojich potenciálnych zákazníkov. Tiež prezradím, ako vytvoriť zaujímavý produkt či službu. Dozvieš sa, ako si zadefinovať cieľovú skupinu, ako osloviť svojich potenciálnych klientov a ako si budovať databázu zákazníkov. Získaš svoj biznis plán, ktorý budeš môcť okamžite použiť.

  najbližší workshop: 30.05.2018  

kurz a skolenie ako zacat podnikat - mini

cenník workshopov, individuálnych kurzov a firemných školení

 • malé skupiny
 • od 18€
  1 hodina
 • večerný workshop*
 • iba 38€
  3 hodiny
 • celodenný kurz*
 • iba 68€
  6 hodín
 • firemný kurz
 • 20%
  zľava

Chceš kurz pre viac ľudí? Potrebuješ ich preškoliť v kratšom čase alebo naopak im chceš dopriať viacdňový seminár? Alebo plánuješ hodinovú prednášku pre 100 účastníkov? Žiaden problém! Všetky kurzy viem upraviť tak, aby maximálne vyhoveli tvojim požiadavkám. Napíš mi svoje očakávania a vašu predstavu a vyžiadaj si cenovú ponuku mailom: info@kouc.club

*Ceny uvedené vyššie sú vrátane školiacej miestnosti, malého občerstvenia, školiacich materiálov a certifikátu. V prípade firemných kurzov poskytujem dodatočnú 10% zľavu z celkovej ceny, ak zadávateľ zabezpečí miesto školenia a občerstvenie pre účastníkov vo vlastnej réžii.
Kurzy môžeš aj darovať zakúpením darčekovej poukážky! Informuj sa zaslaním formulára nižšie.

Kurzy realizujem kdekoľvek na Slovensku, nielen v Košiciach. Rozsah školení pre firmy a spoločnosti má iba odporúčací charakter, reálny rozsah kurzov (a teda aj cena) môže byť po individuálnej dohode upravený. Nie som platca DPH. Cena kurzu sa hradí podľa pokynov zaslaných mailom po odoslaní prihlášky. V prípade zrušenia kurzu organizátorom bude vrátený poplatok v plnej výške. V prípade zrušenia účasti zo strany účastníka v lehote kratšej ako 3 kalendárne dni pred začatím kurzu bude účtovaný poplatok 50% z ceny kurzu.

registrácia na workshopoy, firemné školenia a individuálne kurzy 

bezplatná konzultácia telefonicky alebo osobne v Košiciach

 

kto je lektor

Ponúkam jedinečné školenia a kurzy, ktorých sila je skrytá v individuálnom prístupe. Uvedomujem si unikátnosť každého klienta a preto realizácii kurzov predchádza dôkladná analýza potrieb formou bezplatnej konzultácie, aby obsah školenia bol šitý na mieru. Spoločne odkryjeme tvoje ciele a očakávania, aby som bol pre teba maximálne užitočný.  Čo má byť výsledkom? Akú situáciu potrebujete vyriešiť? Čo by malo byť inak po absolvovaní kurzu? Na tieto a podobné otázky budeme spoločne hľadať odpovede.

Vytvor si kurz podľa svojich potrieb! Vyplň formulár a ja sa ti v čo najkratšom čase ozvem, aby sme si dohodli detaily školenia.

tvoje celé meno

kontaktný e-mail

informácie ohľadom kurzu:

tvoja správa