pozri si celú ponuku zážitkových kurzov     najbližší kurz 18.04. / 17:30 – 20:30, Košice

kurz time management – efektívne plánovanie a priority

Získaj praktické tipy na zvýšenie produktivity a organizovanie času, ktoré dokážeš okamžite aplikovať v reálnom živote a zlepšiť tak svoje výsledky či už v pracovnej alebo v súkromnej oblasti. Workshop pomôže tiež zvýšiť výkon tvojho tímu a tvojej firmy.

o čom je tento kurz?

ako veci naplánovať

ako určiť potrebné úlohy

ako vytriediť priority 

ako byť produktívnejší

ako funguje multitasking 

čo je to dokonalosť 

skolenie planovanie a priority time management

ako povedať ľuďom NIE

sebakoučovacie nástroje

ako prijať zmeny

ako komunikovať zmeny

ako sa sústrediť

ako pracovať s diárom

     KLIKNI SEM A ZAREGISTRUJ SA NA ŠKOLENIE EŠTE DNES! DO ZAČIATKU TROJHODINOVÉHO WORKSHOPU OSTÁVA UŽ IBA:     

Si pod stresom? Naháňa ťa ASAP a DDL? Kurz time management – plánovanie a priority ťa oboznámi s technikami stanovenia si priorít z dlhodobého horizontu aj pri dennom plánovaní. Zistíš ako identifikovať a eliminovať svojich osobných zlodejov času. Spoznáš, aké dôsledky môže mať stres na tvoju emocionálnu, fyzickú či psychickú stránku a ako sa stresu vyvarovať. Školenie ti dodá motiváciu na dokončenie začatých vecí. Zvýši sa tvoja produktivita a efektivita a dosiahneš väčšiu rovnováhu medzi súkromným a pracovným životom.

Najväčšou prekážkou pri  manažovaní času nie sú rýchlo tikajúce hodiny, ale skôr nedostatok disciplíny a mentálneho sústredenia sa na danú úlohu v danom momente. Často naše myšlienky zablúdia inam, než kde sa fyzicky nachádzame. Nesústredíme sa na prítomnosť, ale zalamujeme ruky nad tým, čo všetko nás ešte čaká. To všetko môže byť inak vďaka metóde 5P, ktorú ti na školení predstavím! Zistíš, ako urobiť bleskový PLÁN a ako si uvedomiť, ktoré úlohy sú naozaj POTREBNÉ. Vďaka sústredeniu sa na PRIORITNÉ záležitosti bude tvoja PRODUKTIVITA omnoho vyššia a to aj bez zbytočného PERFEKCIONIZMU.

Ak niečo funguje, rob to tak ďalej. Ak niečo nefunguje, zmeň to! Najčastejšou cestou k úspechu je zmena. V podstate celý náš život je kolotočom zmien, o to viac je zaujímavé, že väčšina z nás má z nepoznaného strach. Je dôležité si uvedomiť, že ak chceš byť v práci výkonný, musíš zmeny zvládať. Kurz time management – plánovanie a priority ti pomôže uvedomiť si tvoju úlohu pri riadení zmien. Aby sa eliminoval odpor k zmenám, oboznámim ťa na školení s rôznymi technikami a metódami, ktoré ti uľahčia zavedenie zmeny v tvojom prostredí. V konečnom dôsledku na základe tréningu change management zvýšiš kvalitu profesionálneho zvládania pracovných situácií v čase zmien.

Kurz time management ti tiež ukáže, v čom spočíva podstata a význam konfliktov (osobných, pracovných, generačných, v rámci tímu…). Naučíš sa identifikovať signály konfliktu a vyhnúť sa správaniu, ktoré vedie k deštruktívnemu priebehu konfliktu. Ukážem ti, ako využívať a rozvíjať svoju emocionálnu inteligenciu a kreativitu pri zvládaní stresových situácií. Koučovací prístup ťa nasmeruje na pozitívny cieľ a ukáže ti cesty na vyriešenie konfliktných situácií. Školenie ti umožní vnímať konflikt ako proces, do ktorého je možné vstupovať – objavíš rôzne nástroje, vďaka ktorým dokážeš efektívne postupovať v konfliktných situáciách a ľahšie tak dosiahnuť dohodu. Čím lepšie si dokážeš poradiť s konfliktami, tým úspešnejšie budú pracovať vyostrené situácie pre teba a nie proti tebe.

referencie účastníkov:

Uvedomil som si, že veci sa dajú robiť aj efektívnejšie. Na kurze som získal systém na plánovanie, ktorý určite vyskúšam v praxi.
Ľubomír Niedelský, advokát
Dozvedela som sa informácie, ktoré môžu pomôcť v lepšom žití, lepšom využívaní dostupných vecí a samého seba.
Anna Katočová, aranžérka
To najpraktickejšie, čo si zo školenia odnášam, sú tipy a triky na plánovanie času, vďaka ktorým už nebudem v strese.
Ďurďáková Jana, reprezentant služieb zákazníkom
Stotožnila som sa s koncepciou školenia, vďaka čomu som si uvedomila svoje nedostatky pri efektívnom plánovaní času.
Mária Bielická, realitný maklér
Hľadala som systém plánovania, ktorý bude jednotný a neodradí ma. Na školení som ho konečne našla!
Ivana Majorská, študent

obsah trojhodinového workshopu (38,00€ / 1 účastník):

-> eliminácia rušivých momentov, schopnosť povedať „nie“ v potrebných situáciách
-> ako predísť prokrastinácii a ako získať motiváciu na dokončenie začatých úloh
-> ako byť produktívny, mať viac voľného času a správne si určiť priority
-> smerovanie do budúcna a fokus na pozitívne ciele namiesto hľadania príčin

celodenný kurz (68,00€ / 1 účastník) obsahuje navyše:

-> ovládanie a minimalizovanie stresu a iných časožrútov, ktorí bránia produktivite
-> ako čeliť konfliktom rýchlo a otvorene a ako predísť možným negatívnym následkom
-> spolupráca a prínos kreatívnych a konštruktívnych riešení aj vďaka princípu win-win
-> efektívna práca s diárom a jednoduchá forma myšlienkových máp

kurz time management absolvovali aj zamestnanci spoločností:

NAY elektrodom
GAKOS_2
Telekom logo
BSC Presov

kurz time management a planovanie 001

kurz time management a planovanie 002

kurz time management a planovanie 003

čo získaš a prečo by si mal školenie absolvovať?

-> Po každej hádke sa dokážeme zmieriť. Horkú kávu vždy vieme dodatočne osladiť. Zapožičaná kniha sa časom tiež dostane späť k svojmu majiteľovi. Minútu, ktorá však uplynula, už nikdy nevieme vrátiť! Čas je to najcennejšie, čo máme. Ak ale patríš medzi tých ľudí, ktorí tvrdia, že ho nikdy nemajú dosť, tak tento workshop je presne pre teba! Dozvieš sa, ako byť efektívny.
-> Najväčšou prekážkou pri  manažovaní času nie sú rýchlo tikajúce hodiny, ale skôr nedostatok disciplíny a mentálneho sústredenia sa na danú úlohu v danom momente. Často naše myšlienky zablúdia inam, než kde sa fyzicky nachádzame. Nesústredíme sa na prítomnosť, ale zalamujeme ruky nad tým, čo všetko nás ešte čaká. To všetko môže byť inak vďaka metóde 5P, ktorú ti na kurze predstavím.

kto by mal prísť? pre koho je školenie užitočné?

-> teamleaderi a manažéri, ktorí potrebujú motivovať k vyšším výkonom
-> začínajúci podnikatelia, majitelia firiem, riadiaci pracovníci, obchodníci
-> študenti, rodičia, učitelia, predajcovia v službách, freelanceri, startupisti
-> zamestnanci v službách pracujúci v dynamickom prostredí
-> každý kto hľadá rovnováhu vo svojom pracovnom a súkromnom živote,
chce si určiť priority a chce vedieť ako byť efektívny a produktívny bez stresu

extra bonusy a benefity, ktoré získaš navyše bezplatne!

-> certifikát o absolvovaní školenia s odborným obsahom
-> školiace materiály a praktický pracovný zošit, s ktorým budeme aktívne pracovať počas kurzu
-> e-book „plánovanie metódov 5P“ plný ďalších nápadov a inšpirácií
-> dodatočná 30 minútová individuálna bezplatná konzultácia, ktorú môžeš využiť do troch mesiacov od absolvovania kurzu v prípade, ak by sa objavili nejaké ďalšie otázky či nejasnosti
-> v cene je samozrejme aj drobné občerstvenie (káva, čaj, minerálka)

školenie vedie Tomi Gebe – certifikovaný kouč a lektor

-> Od roku 2006 do roku 2014 som pracoval v telekomunikačnej oblasti, kde som vystriedal pracovné pozície od predajcu cez kouča, lektora až po stredný manažment. Mám teda dlhoročné skúsenosti z reálneho života, vďaka čomu sú moje zážitkové kurzy praktické a získané vedomosti sú okamžite aplikovateľné. V roku 2015 som založil kouč.club. Pomáham ľuďom objaviť svoj potenciál a napredovať v rôznych oblastiach pracovného ale aj súkromného života. (viac o mne)

workshopy na Hlavnej 93 v Košiciach alebo aj na celom Slovensku!

-> trojhodinové podvečerné workshopy sa konajú v Košiciach na Hlavnej ulici 93 v priestoroch coworkingoveho centra co-Šicke (mapu nájdete aj na spodku stránky)
-> firemné školenia a workshopy pre väčšie skupiny organizujem kdekoľvek na Slovensku, moje kurzy už absolvovali účastníci aj v Prešove, v Žiline, v Banskej Bystrici, vo Svite či v Bratislave
-> v prípade záujmu o školenie mimo Košíc ma kontaktuj e-mailom: info@kouc.club

     KLIKNI SEM A ZAREGISTRUJ SA NA ŠKOLENIE EŠTE DNES! DO ZAČIATKU TROJHODINOVÉHO WORKSHOPU OSTÁVA UŽ IBA:     

cenník pre kurz time management

 • malé skupiny
 • od 18€
  1 hodina
 • večerný workshop
 • iba 38€
  3 hodiny
 • celodenný kurz
 • iba 68€
  6 hodín
 • firemný kurz
 • 20%
  zľava

Chceš kurz pre viac ľudí? Potrebuješ ich preškoliť v kratšom čase alebo naopak im chceš dopriať viacdňový seminár? Alebo plánuješ hodinovú prednášku pre 100 účastníkov? Žiaden problém! Všetky kurzy viem upraviť tak, aby maximálne vyhoveli tvojim požiadavkám. Napíš mi svoje očakávania a svoju predstavu a vyžiadaj si cenovú ponuku mailom: info@kouc.club

Kurz môžeš absolvovať individuálne aj skupinovo. Školenia sú ukončené certifikátom o absolvovaní. Cena za kurz je vrátane priestoru, školiacich materiálov a pracovného zošita (platí pre trojhodinový aj šesťhodinový kurz). Školenie je šité na mieru, jeho obsah je tvorený spoločne s tebou, keďže mu predchádza osobný rozhovor na identifikáciu potrieb.

pozri si celú ponuku zážitkových kurzov     najbližší kurz 18.04. / 17:30 – 20:30, Košice

bezplatná konzultácia pred každým kurzom

Ponúkam jedinečné školenia a kurzy, ktorých sila je skrytá v individuálnom prístupe. Uvedomujem si unikátnosť každého klienta a preto realizácii kurzov predchádza dôkladná analýza potrieb formou bezplatnej konzultácie, aby obsah školenia bol šitý na mieru. Spoločne odkyjeme tvoje ciele a očakávania, v čom sa chceš zlepšiť a čo by sa malo zmeniť, aby som bol pre teba maximálne užitočný.  Čo má byť výsledkom? Akú situáciu potrebuješ vyriešiť? Čo by malo byť inak po absolvovaní kurzu? Na tieto a podobné otázky budeme spoločne hľadať odpovede.

skolenie site na mieru

 Vytvor si kurz podľa svojich potrieb! Ak máš ďalšie otázky, tak vyplň formulár a ja sa ti v čo najkratšom čase ozvem, aby sme si dohodli detaily školenia.

tvoje celé meno

kontaktný e-mail

informácie ohľadom kurzu:

tvoja správa