pozri si celú ponuku zážitkových kurzov     najbližší kurz 25.04. / 17:30 – 20:30, Košice

kurz koučingu, NLP a fungovania mozgu – najlepšia myseľ

Neurolingvistické programovanie (NLP) a tiež rôzne koučovacie techniky sa zaoberajú našou mysľou. Pomáhajú nám pozerať sa na veci z iného uhla a učia nás komunikovať prostredníctvom pozorovania štýlu jazykového prejavu. Na kurze sa naučíš rôzne užitočné koučovacie techniky, ktoré ti pomôžu efektívnejšie vyjednávať, dosahovať lepší výkon a dostanú tvoj život do pohody a rovnováhy. Naučíš sa tiež kreatívnejšie uvažovať a efektívnejšie si plánovať veci pomocou myšlienkových máp.

o čom je tento kurz?

základy koučovania

aktívne počúvanie

otvorené otázky 

komunikácia cez VAK 

kreatívne uvažovanie 

myšlienkové mapy 

kurz neurolingvisticke programovanie a myslienkove mapy

zbavenie sa zlozvykov

kotvenie návykov

manipulačné techniky

programovanie úspechu

efektívne rozhovory

sebavedomie a istota

     KLIKNI SEM A ZAREGISTRUJ SA NA ŠKOLENIE EŠTE DNES! DO ZAČIATKU TROJHODINOVÉHO WORKSHOPU OSTÁVA UŽ IBA:     

Čo je to NLP? Písmeno N (neuro) pokrýva všetko, čo sa týka nášho mozgu, hlavne naše zmyslové vnímanie. L (lingvistické) odkazuje na náš spôsob vyjadrovania a komunikácie, na jazyk a slová, ktoré používame. A nakoniec P (programovanie) predstavuje naše naučené vzorce správania sa, náš systém hodnôt, názorov a presvedčení. Pozorným počúvaním dokážeme identifikovať tieto vzorce a signály. Ak sa naučíme „čítať“ ľudí, získame veľkú výhodu pri vyjednávaní a budeme ľahšie dosahovať ciele, ktoré si stanovíme ako želaný výsledok komunikácie. Mnoho ľudí vidí v neurolingvistickom programovaní efektívnu metódu manipulácie, a preto ho kritizujú. Kurz „najlepšia myseľ“ ti ukáže, že NLP techniky vieme použiť aj bez manipulácie, pomáhajú nám efektívnejšie komunikovať a kreatívnejšie uvažovať.

Chceš byť úspešnejší v každom smere svojho života? Chceš zvýšiť svoju inteligenciu? Chceš ovládnuť myšlienkové nástroje, vďaka ktorým budeš efektívnejší a viac sústredený na úlohy? Rád by si sa dozvedel niečo o zrýchlenom učení, skvelej pamäti a zvyšovaní schopností mozgu? Chceš si trvalo pamätať mená, čísla, dátumy a heslá? Chceš ovládať sebamotivačné techniky a naučiť sa programovať svoj mozog metódami používanými v špičkovej hypnoterapii? Tak by si sa jednoznačne mal prihlásiť na kurz „najlepšia myseľ„! Väčšina ľudí o svojom mozgu vie menej ako o svojom mobilnom telefóne. Ako môžu byť takíto ľudia úspešní, ak nerozumejú tomu, ako fungujú ich myšlienky a nevedia ovládať svoj mozog? V podstate veľmi ťažko… Na školení sa však dozvieš návody na to, ako mať svoju „hlavu“ plne pod kontrolou.  Ak chceš byť efektívnejší a úspešnejší než väčšina ľudí v tvojom okolí, tak sa musíš naučiť rozmýšľať inak a vidieť veci z úplne inej perspektívy. Školenie ti ukáže, ako na to!

Kurz koučovania „najlepšia myseľ“ spraví z každého HR pracovníka skutočného kouča. Školenie ťa oboznámi so širokým spektrom koučovacích zručností a nástrojov NLP (neurolingvistické programovanie), ktoré sú ideálnymi pomocníkmi pri práci s ľudskými zdrojmi. Budeš vedieť pripraviť a viesť assessment centrá s prvkami skupinového koučovania. Vďaka tomu bude skúmanie vedomostí a zručností potenciálnych pracovníkov oveľa efektívnejšie a jednoduchšie. Ich hodnotenie ti poskytne komplexný obraz o ich správaní a schopnostiach v rôznych podmienkach a situáciách. Osvojenie koučovacieho prístupu ti dá priestor na porovnanie uchádzačov z pohľadu ich cieľov a vízií. Budeš vedieť efektívnejšie viesť aj individuálne pohovory. Naučíš sa klásť koučovacie otázky, ktoré ti prezradia o uchádzačoch oveľa viac. Dozvieš sa, po čom skutočne túžia, čo ich motivuje a čo je to, čo hľadajú.

Aj manažér či majiteľ firmy dokáže koučovacie zručnosti využiť pri každodennej práci so zamestnancami. Ak je tvojou pracovnou náplňou na pozícii vedúceho okrem iného aj dávanie spätnej väzby či realizácia hodnotiacich rozhovorov, tak absolvovanie školenia „najlepšia myseľ“ pre teba bude mať reálny úžitok s praktickým využitím získaných vedomostí. Kurz koučovania je prispôsobený manažérom a teamleadrom tak, aby kopíroval predmet ich činnosti, vízie, stratégie, vnútrofiremnú kultúru a požiadavky na pracovné miesta. Nadobudnuté koučovacie zručnosti ti pomôžu detailnejšie vnímať spokojnosť zamestnancov. Budeš vedieť vytvoriť pre svojich pracovníkov prostredie dôvery, bezpečia a profesionality.

referencie účastníkov:

Uvedomil som si vďaka workshopu, že niekedy je fajn zabudnúť na svoju racionálnu dušu a je treba sa v komunikácií prispôsobiť druhým.
Jakub Malachovský, manažér
Určite budem aplikovať metódu „VAK“. Pomôže mi to lepšie sa nastaviť v komunikácií s druhými ľuďmi a prispôsobiť sa im.
Adrián Kuba, marketing
Workshop sa mi veľmi páčil, cítil som sa koncentrovane aj uvoľnene zároveň. Podarilo sa mi nazrieť na rôzne možnosti a riešenia mojich problémov.
Igor Melicher, študent
Pripomenul som si dôležitosť aktívneho počúvania. Získal som nové poznatky ohľadom typológie ľudí. Škoda, že kurz netrval dlhšie! 🙂
Miroslav Poláček, riaditeľ
Cítila som sa veľmi tvorivo aj vďaka množstvu interaktívnych hier. Naučila som sa viac počúvať a vnímať druhých ľudí.
Viera Karaffová, vedec

obsah trojhodinového workshopu (38,00€ / 1 účastník):

-> ovládanie mozgu, správne nasmerovanie myšlienok, manipulovanie a sebamotivácia
-> používanie metódy VAK pre efektívnu komunikáciu a porozumenie ostatným
-> hĺbkové vnútorné dialógy a sebapoznanie cez NLP a s koučovacími otázkami
-> podpora kreatívneho myslenia a lepšieho sústredenia sa pomocou myšlienkových máp
-> tvorba a praktické využitie myšlienkových máp v súkromnom aj pracovnom živote

celodenný kurz (68,00€ / 1 účastník) obsahuje navyše:

-> základné NLP techniky, používanie kotiev a hypnotického jazyka v bežnom živote
-> motivácia zamestnancov / podriadených, aby podávali skvelý výkon počas celého dňa
-> poznanie postojov, názorov, priorít a motivácie ľudí, identifikácia ich vzťahu k práci
-> využitie koučovacieho prístupu pri dávaní spätnej väzby a hodnotiacich pohovorov

kurz koucovania a nlp 001

kurz koucovania a nlp 002

kurz koucovania a nlp 003

čo získaš a prečo by si mal školenie absolvovať?

-> Prezradím ti, čo znamená skratka VAK a ako ovplyvňuje naše myslenie a tiež aj každodennú komunikáciu. Naučíš sa aj to, ako pomocou tejto metódy efektívnejšie komunikovať s ľuďmi.
-> Venovať sa budeme aj maximalizácii kreatívneho myslenia pomocou myšlienkových máp a metódam na  zbavenie sa zlozvykov a kotvenie pozitívnych návykov.
-> Dozvieš sa, že myšlienkové mapy sú vizuálne mapy ukazujúce poprepájané myšlienky. Používajú jedine stručné poznámky a skratky, ktoré majú mozgu len “našepkať”, aby si rýchlejšie spomenul na danú informáciu, či asociáciu, pričom využívajú farby a predstavivosť.

kto by mal prísť? pre koho je školenie užitočné?

-> riadiaci pracovníci, manažéri, teamleaderi, majitelia firiem
-> pracovníci v oblasti ľudských zdrojov (HR), personalisti, budúci koučovia
-> obchodníci, predajcovia v MLM štruktúrach, finanční poradcovia
-> učitelia, vychovávatelia, rodičia ale aj budúci či začínajúci lektori
-> každý, komu chýba sebavedomie a chce sa naučiť vystupovať pred publikom
-> ktokoľvek, kto chce efektívnejšie komunikovať a lepšie porozumieť ostatným

extra bonusy a benefity, ktoré získaš navyše bezplatne!

> certifikát o absolvovaní školenia s odborným obsahom
-> školiace materiály a praktický pracovný zošit, s ktorým budeme aktívne pracovať počas kurzu
-> balíček bezplatných aplikácií pre efektívne plánovanie a kreslenie myšlienkových máp
-> dodatočná 30 minútová individuálna bezplatná konzultácia, ktorú môžeš využiť do troch mesiacov od absolvovania kurzu v prípade, ak by sa objavili nejaké ďalšie otázky či nejasnosti
-> koučovacie karty s otvorenými otázkami (platí iba pre celodenný kurz)
-> v cene je samozrejme aj drobné občerstvenie (káva, čaj, minerálka)

školenie vedie Tomi Gebe – certifikovaný kouč a lektor

-> Od roku 2006 do roku 2014 som pracoval v telekomunikačnej oblasti, kde som vystriedal pracovné pozície od predajcu cez kouča, lektora až po stredný manažment. Mám teda dlhoročné skúsenosti z reálneho života, vďaka čomu sú moje zážitkové kurzy praktické a získané vedomosti sú okamžite aplikovateľné. V roku 2015 som založil kouč.club. Pomáham ľuďom objaviť svoj potenciál a napredovať v rôznych oblastiach pracovného ale aj súkromného života. (viac o mne)

workshopy na Hlavnej 93 v Košiciach alebo aj na celom Slovensku!

-> trojhodinové podvečerné workshopy sa konajú v Košiciach na Hlavnej ulici 93 v priestoroch coworkingoveho centra co-Šicke (mapu nájdete aj na spodku stránky)
-> firemné školenia a workshopy pre väčšie skupiny organizujem kdekoľvek na Slovensku, moje kurzy už absolvovali účastníci aj v Prešove, v Žiline, v Banskej Bystrici, vo Svite či v Bratislave
-> v prípade záujmu o školenie mimo Košíc ma kontaktuj e-mailom: info@kouc.club

     KLIKNI SEM A ZAREGISTRUJ SA NA ŠKOLENIE EŠTE DNES! DO ZAČIATKU TROJHODINOVÉHO WORKSHOPU OSTÁVA UŽ IBA:     

cenník pre kurz koučovania a NLP

 • malé skupiny
 • od 18€
  1 hodina
 • večerný workshop
 • iba 38€
  3 hodiny
 • celodenný kurz
 • iba 68€
  6 hodín
 • firemný kurz
 • 20%
  zľava

Chceš kurz pre viac ľudí? Potrebuješ ich preškoliť v kratšom čase alebo naopak im chceš dopriať viacdňový seminár? Alebo plánuješ hodinovú prednášku pre 100 účastníkov? Žiaden problém! Všetky kurzy viem upraviť tak, aby maximálne vyhoveli tvojim požiadavkám. Napíš mi svoje očakávania a svoju predstavu a vyžiadaj si cenovú ponuku mailom: info@kouc.club

Kurz môžeš absolvovať individuálne aj skupinovo. Školenia sú ukončené certifikátom o absolvovaní. Cena za kurz je vrátane priestoru, školiacich materiálov a pracovného zošita (platí pre trojhodinový aj šesťhodinový kurz). Školenie je šité na mieru, jeho obsah je tvorený spoločne s tebou, keďže mu predchádza osobný rozhovor na identifikáciu potrieb.

pozri si celú ponuku zážitkových kurzov     najbližší kurz 25.04. / 17:30 – 20:30, Košice

bezplatná konzultácia pred každým kurzom

Ponúkam jedinečné školenia a kurzy, ktorých sila je skrytá v individuálnom prístupe. Uvedomujem si unikátnosť každého klienta a preto realizácii kurzov predchádza dôkladná analýza potrieb formou bezplatnej konzultácie, aby obsah školenia bol šitý na mieru. Spoločne odkyjeme tvoje ciele a očakávania, v čom sa chceš zlepšiť a čo by sa malo zmeniť, aby som bol pre teba maximálne užitočný.  Čo má byť výsledkom? Akú situáciu potrebuješ vyriešiť? Čo by malo byť inak po absolvovaní kurzu? Na tieto a podobné otázky budeme spoločne hľadať odpovede.

skolenie site na mieru

 Vytvor si kurz podľa svojich potrieb! Ak máš ďalšie otázky, tak vyplň formulár a ja sa ti v čo najkratšom čase ozvem, aby sme si dohodli detaily školenia.

tvoje celé meno

kontaktný e-mail

informácie ohľadom kurzu:

tvoja správa