pozri si celú ponuku zážitkových kurzov     najbližší kurz 02.05. / 17:30 – 20:30, Košice

kurz komunikačné zručnosti a sebaprezentácia
dorozumenie a porozumenie

Komunikácia vychádza od teba. Ak ty sám nekomunikuješ správne, nemôžeš to očakávať ani
od svojho okolia. Aby si lepšie porozumel ostatným, musíš sa najprv ponoriť do svojho vnútra a objaviť to umenie v sebe. Objaviť samého seba. Najprv musíš pochopiť svoju povahu a podstatu.

o čom je tento kurz?

asertívne prejavy

manipulačné techniky

kreatívne prednášky 

ako improvizovať 

práca s publikom 

reč tela a gestá 

kurz komunikacne zrucnosti dorozumenie a porozumenie

typológia osobnosti

aktívne počúvanie

online komunikácia

moderovaná diskusia

schopnosť predať sa

pozornosť a vnímanie

     KLIKNI SEM A ZAREGISTRUJ SA NA ŠKOLENIE EŠTE DNES! DO ZAČIATKU TROJHODINOVÉHO WORKSHOPU OSTÁVA UŽ IBA:     

Ľudia sú krásne a jedinečné bytosti. Všetci sa nejakým spôsobom odlišujeme od ostatných. Inak svet vnímame, inak sa cítime, inak rozmýšľame. Práve kvôli tejto nádhernej rôznorodosti nerád ľudí škatuľkujem. Predsa som však spozoroval a uvedomil si, že existujú isté základné osobnostné črty, ktoré sa často opakujú. Z množstva metód na typológiu osobnosti ti na workshope dorozumenie a porozumenie predstavím tú, ktorá vychádza zo štyroch farebných energií. Tie nás sprevádzajú celým našim životom. Na kurze ti prezradím, aký je rozdiel v myslení a správaní ľudí podľa týchto štyroch farieb. Kvôli čomu je to dôležité? Hlavne preto, lebo ak rozpoznáš farbu ľudí okolo seba, budeš sa im vedieť ľahšie prispôsobiť. Vďaka tomu s nimi budeš vedieť vyjednávať a komunikovať oveľa efektívnejšie! Najprv však musíš pochopiť samého seba. Až potom budeš vedieť naozaj rozumieť svojim kolegom, partnerom či zákazníkom. Pochopíš, kde sa nachádza potenciál na spoluprácu. Uvedomíš si ich záujmy a to, aké veci ich motivujú a inšpirujú.

Tento zážitkový workshop ťa hravou formou prevedie od základov komunikácie cez jej rôzne typy a pravidlá až po praktické využitie komunikačných zručností v bežnom aj pracovnom živote. Dobrá komunikácia je totiž základom úspechu. To, kde sa v živote dostaneš, záleží na tom, ako zvládneš proces dorozumievania sa. Kurz komunikačných zručností však nie je len o tom, ako správne komunikovať. Je aj o tajomstvách neverbálneho vyjadrovania, o našom správaní a výzore. Pri bežnej komunikácii v práci či v rodine, pri rozhovore s vedúcim alebo podriadenými predávame svoje nápady a myšlienky, predávame samého seba. Vďaka tomuto kurzu si ťa ľudia kúpia!

Hlavným cieľom každej prezentácie je predať jej obsah. Aj o tom je interaktívny kurz dorozumenie a porozumenie. Spoznáš spôsob vybudovania účinnej, pútavej a zaujímavej prezentácie krok po kroku. Získaš spätnú väzbu na svoje silné stránky a spoznáš, v čom sa ešte môžeš rozvíjať. Vďaka workshopu prezentačné zručnosti si uvedomíš zákonitosti tvorby a priebehu vplyvnej prezentácie, ktorá pohne mysľami zúčastnených. Objavíš najnovšie trendy v oblasti prezentovania a zásady úspešnej prezentácie. Zistíš ako zvoliť čo najvhodnejší štýl prezentácie pre rôzne situácie, naučíš sa ako pracovať s rečou tela, ako bojovať s únavou poslucháčov a ako rozprúdiť pútavú a zmysluplnú diskusiu. Po absolvovaní tohto školenia sa prezentovanie na verejnosti pre teba stane príjemnou hrou.

referencie účastníkov:

Školenie sa mi veľmi páčilo, bolo to spontánne a mala som dosť priestoru na vyjadrenie sa. Vidím cestu, ako efektívnejšie komunikovať.
Petra Šlauková, account manager
Školenie mi dalo podnet na môj ďalší rozvoj. Najväčším prínosom bola pre mňa typológia osobnosti pre efektívne rozhovory a vyjednávanie.
Katarína Sabolová, koordinátor personálnej agentúry
Bolo to veľmi pútavé, zísal som nové a zaujímavé informácie aj so skvelo spracovanými podkladmi.
Peter Eliáš, študent
Na školení som sa cítila veľmi príjemne a uvoľnene. Odporúčam kurz pre ľudí, ktorí hľadajú informácie ohľadom prezentačných zručností.
Martina Sciranková, študent - psychológ

obsah trojhodinového workshopu (38,00€ / 1 účastník):

-> základná farebná typológia osobnosti – ako ľudia uvažujú, reagujú a komunikujú
-> vnímanie partnera v rozhovore, sledovanie reči tela a iné druhy neverbálnej komunikácie
-> základné komunikačné nástroje ako aktívne počúvanie a správne kladenie otázok
-> ako predísť nedorozumeniam, ako sa vyvarovať ovplyvňovaniu a sila manipulácie

celodenný kurz (68,00€ / 1 účastník) obsahuje navyše:

-> nadväzovanie kvalitných a dlhodobých obchodných vzťahov; predajné rozhovory
-> zákonitosti verbálneho aj neverbálneho prejavu, znalosti analýzy publika  cez reč tela
-> rôzne komunikačné štýly: F2F, telefonicky, písomne a elektronicky (výhody / nevýhody)
-> asertívna komunikácia, zvládanie rušivých elementov a problémových poslucháčov
-> vplyv miesta a usporiadania prezentácie na jej výsledok, postoj, forma a štýl prezentácie
-> ako udržiavať pozornosť, priebeh pozornosti a vnímanie, zvládanie náročného publika

kurz komunikačné zručnosti absolvovali aj zamestnanci spoločností:

polifarbe
Slovnaft
essence communications

čo získaš a prečo by si mal školenie absolvovať?

-> Často počúvame, že by sme mali pozitívne myslieť. Tejto metóde verím aj ja, treba si však uvedomiť, že (iba) optimizmus nestačí. V čom ti pomôže pozitívny postoj, ak máš v rukách zlú mapu? Na dané miesto sa aj tak nedostaneš. Síce budeš šťastný ale stratený. To čo reálne pomáha, je priznať si, že naša mapa nám nefunguje. Naše vnútorne predpoklady, predsudky a obavy musíme dať bokom. Mali by sme byť otvorení k zmenám a byť schopní prijať mapy ostatných. Workshop ti pomôže lepšie pochopiť svoju mapu a to, že ľudia okolo teba majú tiež tú svoju, ktorá je ale rovnako správna.
-> Iba malá časť nášho vedomia dáva pozor, keď niekoho počúvame. Je pritom veľmi jednoduché nechať sa uniesť myšlienkami – myslieť na niečo úplne iné alebo už dopredu rozmýšľať nad odpoveďou. Z workshopu si odnesieš aj jednoduché techniky aktívneho počúvania.

kto by mal prísť? pre koho je školenie užitočné?

-> riadiaci pracovníci, manažéri, teamleaderi, majitelia firiem
-> pracovníci v oblasti ľudských zdrojov (HR), personalisti, budúci koučovia
-> obchodníci, predajcovia v MLM štruktúrach, finanční poradcovia
-> učitelia, vychovávatelia, rodičia ale aj budúci či začínajúci lektori
-> každý, komu chýba sebavedomie a chce sa naučiť vystupovať pred publikom
-> ktokoľvek, kto chce efektívnejšie komunikovať a lepšie porozumieť ostatným

extra bonusy a benefity, ktoré získaš navyše bezplatne!

-> certifikát o absolvovaní školenia s odborným obsahom
-> školiace materiály a praktický pracovný zošit, s ktorým budeme aktívne pracovať počas kurzu
-> špeciálny test farebnej typológie osobnosti
-> dodatočná 30 minútová individuálna bezplatná konzultácia, ktorú môžeš využiť do troch mesiacov od absolvovania kurzu v prípade, ak by sa objavili nejaké ďalšie otázky či nejasnosti
-> koučovacie karty s otvorenými otázkami (platí iba pre celodenný kurz)
-> v cene je samozrejme aj drobné občerstvenie (káva, čaj, minerálka)

školenie vedie Tomi Gebe – certifikovaný kouč a lektor

-> Od roku 2006 do roku 2014 som pracoval v telekomunikačnej oblasti, kde som vystriedal pracovné pozície od predajcu cez kouča, lektora až po stredný manažment. Mám teda dlhoročné skúsenosti z reálneho života, vďaka čomu sú moje zážitkové kurzy praktické a získané vedomosti sú okamžite aplikovateľné. V roku 2015 som založil kouč.club. Pomáham ľuďom objaviť svoj potenciál a napredovať v rôznych oblastiach pracovného ale aj súkromného života. (viac o mne)

workshopy na Hlavnej 93 v Košiciach alebo aj na celom Slovensku!

-> trojhodinové podvečerné workshopy sa konajú v Košiciach na Hlavnej ulici 93 v priestoroch coworkingoveho centra co-Šicke (mapu nájdeš aj na spodku stránky)
-> firemné školenia a workshopy pre väčšie skupiny organizujem kdekoľvek na Slovensku, moje kurzy už absolvovali účastníci aj v Prešove, v Žiline, v Banskej Bystrici, vo Svite či v Bratislave
-> v prípade záujmu o školenie mimo Košíc ma kontaktuj e-mailom: info@kouc.club

     KLIKNI SEM A ZAREGISTRUJ SA NA ŠKOLENIE EŠTE DNES! DO ZAČIATKU TROJHODINOVÉHO WORKSHOPU OSTÁVA UŽ IBA:     

cenník pre kurz komunikačné zručnosti

 • malé skupiny
 • od 18€
  1 hodina
 • večerný workshop
 • iba 38€
  3 hodiny
 • celodenný kurz
 • iba 68€
  6 hodín
 • firemný kurz
 • 20%
  zľava

Chceš kurz pre viac ľudí? Potrebuješ ich preškoliť v kratšom čase alebo naopak im chceš dopriať viacdňový seminár? Alebo plánuješ hodinovú prednášku pre 100 účastníkov? Žiaden problém! Všetky kurzy viem upraviť tak, aby maximálne vyhoveli tvojim požiadavkám. Napíš mi svoje očakávania a svoju predstavu a vyžiadaj si cenovú ponuku mailom: info@kouc.club

Kurz môžeš absolvovať individuálne aj skupinovo. Školenia sú ukončené certifikátom o absolvovaní. Cena za kurz je vrátane priestoru, školiacich materiálov a pracovného zošita (platí pre trojhodinový aj šesťhodinový kurz). Školenie je šité na mieru, jeho obsah je tvorený spoločne s tebou, keďže mu predchádza osobný rozhovor na identifikáciu potrieb.

pozri si celú ponuku zážitkových kurzov     najbližší kurz 02.05. / 17:30 – 20:30, Košice

bezplatná konzultácia pred každým kurzom

Ponúkam jedinečné školenia a kurzy, ktorých sila je skrytá v individuálnom prístupe. Uvedomujem si unikátnosť každého klienta a preto realizácii kurzov predchádza dôkladná analýza potrieb formou bezplatnej konzultácie, aby obsah školenia bol šitý na mieru. Spoločne odkryjeme tvoje ciele a očakávania, v čom sa chceš zlepšiť a čo by sa malo zmeniť, aby som bol pre teba maximálne užitočný.  Čo má byť výsledkom? Akú situáciu potrebuješ vyriešiť? Čo by malo byť inak po absolvovaní kurzu? Na tieto a podobné otázky budeme spoločne hľadať odpovede.

skolenie site na mieru

 Vytvor si kurz podľa svojich potrieb! Ak máš ďalšie otázky, tak vyplň formulár a ja sa ti v čo najkratšom čase ozvem, aby sme si dohodli detaily školenia.

tvoje celé meno

kontaktný e-mail

informácie ohľadom kurzu:

tvoja správa