pozri si celú ponuku zážitkových kurzov     najbližší kurz 05.04. / 17:30 – 20:30, Košice

zážitkový workshop objav sebavedomie

Chýbajúce sebavedomie je v dnešnej dobe veľmi častý jav. Jeho príčina môže byť u každého iná, na našom workshope sa však nebudeme zaoberať dôvodmi. Budeme pracovať s pozitívnou budúcnosťou, v ktorej si na seba hrdý, dokážeš sa pochváliť a menej sa podhodnocovať. A to bez toho, aby si pôsobil arogantne či egoisticky. Prestaneš sa hodnotiť negatívne a začneš byť vďačný aj za rôzne drobné úspechy vo svojom živote. Vďaka tomu sa zmení tvoj celkový komunikačný prejav, budeš efektívnejší vo vyjednávaní a v dosahovaní svojich cieľov.

o čom je tento kurz?

silné stránky a talenty

sebaláska a sebapoznanie

uvedomenie seba samého 

komunikácia s istotou 

sebareflexia a hodnotenie 

tímovosť a spolupráca 

workshop ako ziskat sebavedomie

rozšírenie zóny komfortu

vnútorný strach a obavy

budovanie spontánnosti

pozitívne myslenie

konkrétne akčné kroky

nadväzovanie vzťahov

     KLIKNI SEM A ZAREGISTRUJ SA NA ŠKOLENIE EŠTE DNES! DO ZAČIATKU TROJHODINOVÉHO WORKSHOPU OSTÁVA UŽ IBA:     

Sebavedomým ľuďom sa viac darí, sú šťastnejší, spokojnejší a úspešnejší. Jednoducho kráčajú životom ľahšie. Okolie si ich hneď všíma, pútajú pozornosť a záujem. Ako keby vyžarovali akúsi zázračnú auru. A tá im otvára dvere aj tam, kam sa iní nedostanú. V čom spočíva ich úspech? Jednoducho si veria. Lebo bez toho, aby sme dôverovali svojim snom, ich nedokážeme naplniť. Nasledovať svoje túžby a ísť za svojim cieľom ale vôbec nemusí znamenať zvalcovať pritom tých „slabších“. Žijeme v predsudkoch a predpokladoch, ktoré nám hovoria, že sebavedomí ľudia sú arogantní, sebestrední, nafúkaní a povýšeneckí. Realita je však taká, že tieto vlastnosti sú skôr maskou práve u ľudí s nízkym sebavedomím. Sebaistí ľudia nemajú potrebu niečo dokazovať či ukazovať. Tí sa cítia skvele vo svojej koži. A iní ľudia sa cítia skvele v ich prítomnosti. Na workshope „objav sebavedomie“ sa dozvieš, ako to robia títo ľudia a čo presne spôsobuje, že žijú s ľahkosťou.

Mať nízke alebo chýbajúce sebavedomie znamená, že človek zameriava svoju pozornosť na svoje slabé stránky a nedostatky. Sústreďuje sa na tie momenty vo svojom živote, v ktorých neuspel. Pripomína si situácie, ktoré nezvládol a robí dookola zlozvyky, ktoré ho nikam neposúvajú. A pritom zabúda na to pozitívne. Každý z nás je predsa v niečom dobrý, každý má na niečo talent. Počas kurzu „objav sebavedomie“ sa budeme snažiť odhaliť tvoje skryté talenty a vyzdvyhnúť tvoje silné stránky, ktoré sú základom sebavedomého človeka. A  to aj preto, aby si sa dokázal pochváliť. Hlavne v situáciách, keď to nikto iný za teba neurobí. Ako kouč viem, že pochváliť sa dnes vie iba málokto. Dôvodom je nastavenie našej spoločnosti, ktorá radšej všetko ofrfle, skritizuje a neustále sa sťažuje. Na workshope sa nastavíme práve opačným smerom! Získaš odvahu pochváliť sa. Lebo nie každý vie navariť skvelú sviečkovú… Nie všetci majú tak pekne zladené oblečenie či priateľský úsmev ak ty… Ver mi, si jedinečný! A práve tvoja individualita je základným kameňom tvojho sebavedomého ja.

referencie účastníkov:

Z workshopu si do reálneho života odnášam informácie, ako odstraňovať strach, predsudky a zlé myšlienky.
Martin Babjak,
Najhodnotnejšie bolo pre mňa získať odvahu komunikovať v skupine ľudí doteraz neznámych a schopnosť absolvovať aj menej príjemné aktivity.
Eva Ferková,
Najužitočnejší bol pre mňa prvý krok urobiť niečo pre seba. Naštartovalo ma to k zmene. Už viem, že ak mám motiváciu, tak dokážem veľa.
Mária Papcunová,
Workshop mi dal presne to, čo je aj v jeho názve. Bolo to super, zábavné a užitočné. Začnem pracovať vedome na svojom živote.
Melinda Simonová,
Uvedomila som si, že v sebavedomí ma brzdí to, že neustále riešim názory ostatných. Musím sa sústrediť viac na seba a na sebalásku.
Jana Ďurďáková,

obsah prvej časti workshopu (38,00€ / 1 účastník):

-> preskúmanie vnútornej sily, silných stránok a talentov, ktoré formujú sebavedomie
-> práca so skrytým potenciálom cez koučovacie otázky na uvedomenie seba samého
-> individuálne a skupinové aktivity rozvíjajúce spontánnosť, kreativitu a komunikáciu
-> sústredenie sa na pozitívnu budúcnosť, ciele a očakávania, odpútanie sa od minulosti

obsah druhej časti workshopu (38,00€ / 1 účastník):

-> schopnosť presvedčiť, vedieť povedať nie a schopnosť „predať sa“
-> ako efektívne pracovať s emóciami, ako emócie súvisia so sebavedomím
-> emočná inteligencia ako základ sebapoznania a sebaprezentácie
-> práca so stresom a transformácia strachu na pozitívnu energiu
-> celodenný kurz (68,00€ / 1 účastník) zahŕňa obsah oboch workshopov 

čo získaš a prečo by si mal školenie absolvovať?

-> I bacuľky môžu mať zdravé sebavedomie a byť spokojné samy so sebou. Nie je to skrátka o tom, čo nám kto povie alebo ako vyzeráme, ale ako sa cítime. Ak máš chuť schudnúť do veľkosti oblečenia svojej pätnásťročnej dcéry, nechať si prerobiť celú tvár a schovať svoj komplex do luxusného oblečenia, tak to sprav! Ale pokiaľ si najprv neurobíš poriadok v hlave, bude ti to na nič. Na workshope budeme pracovať s koučovacími otázkami, ktoré pomáhajú uvedomiť si skutočné hodnoty a ciele.
-> Čakajú ťa aktivity, v rámci ktorých dostaneš okamžitú spätnú väzbu na seba. Často totiž práve chýbajúce konštruktívne hodnotenie alebo naopak prehnaná kritika môžu byť príčinou nízkeho sebavedomia. Zároveň sa naučíš dávať efektívnu spätnú väzbu tak, aby hodnoteného posúvala vpred.

kto by mal prísť? pre koho je školenie užitočné?

-> začínajúci riadiaci pracovníci, manažéri s chýbajúcimi skúsenosťami
-> budúci živnostníci či podnikatelia, ktorí chcú lepšie predať samých seba
-> obchodníci, predajcovia v MLM štruktúrach, finanční poradcovia
-> študenti stredných a vysokých škôl, ktorí sa potrebujú osamostatniť
-> každý, komu chýba sebavedomie a chce sa naučiť vystupovať pred publikom
-> ktokoľvek, kto chce efektívnejšie komunikovať a lepšie porozumieť ostatným

extra bonusy a benefity, ktoré získaš navyše bezplatne!

-> certifikát o absolvovaní školenia s odborným obsahom
-> školiace materiály, písacie potreby a poznámkový bloček
-> dodatočná 30 minútová individuálna bezplatná konzultácia formou koučovacieho alebo mentorovaného rozhovoru, ktorú môžeš využiť až do 6 mesiacov po kurze v prípade, ak by sa objavili ďalšie otázky na tvojej ceste
-> zľava 10% na druhú časť workshopu pre účastníkov prvej časti
-> v cene je samozrejme aj drobné občerstvenie (káva, čaj, minerálka)(káva, čaj, minerálka)

školenie vedú Tomi Gebe a Ivet Tomášková

-> Ivet už vo svojich devätnástich rokoch založila a zorganizovala najväčší festival osobnostného rozvoja v Košiciach. Spolupracuje s veľkými domácimi aj zahraničnými firmami v oblasti online marketingu. Online ju sleduje viac ako 100.000 fanúšikov a jej kniha „Som idealista“ sa umiestnila na prvých miestach v predajnosti. (viac o nej)
-> Tomi od roku 2006 do roku 2014 pracoval v telekomunikačnej oblasti, kde vystriedal pracovné pozície od predajcu cez kouča, lektora až po stredný manažment. V roku 2015 založil kouč.club, v rámci ktorého pomáha ľuďom objaviť svoj potenciál a napredovať v rôznych oblastiach pracovného ale aj súkromného života. (viac o ňom)

workshopy na Hlavnej 93 v Košiciach alebo aj na celom Slovensku!

-> trojhodinové podvečerné workshopy sa konajú v Košiciach na Hlavnej ulici 93 v priestoroch coworkingoveho centra co-Šicke (mapu nájdete aj na spodku stránky)
-> firemné školenia a workshopy pre väčšie skupiny organizujem kdekoľvek na Slovensku, moje kurzy už absolvovali účastníci aj v Prešove, v Žiline, v Banskej Bystrici, vo Svite či v Bratislave
-> v prípade záujmu o školenie mimo Košíc ma kontaktuj e-mailom: info@kouc.club

     KLIKNI SEM A ZAREGISTRUJ SA NA ŠKOLENIE EŠTE DNES! DO ZAČIATKU TROJHODINOVÉHO WORKSHOPU OSTÁVA UŽ IBA:     

cenník pre kurz ako získať sebavedomie

 • malé skupiny
 • od 18€
  1 hodina
 • večerný workshop
 • iba 38€
  3 hodiny
 • celodenný kurz
 • iba 68€
  6 hodín
 • firemný kurz
 • 20%
  zľava

Chceš kurz pre viac ľudí? Potrebuješ ich preškoliť v kratšom čase alebo naopak im chceš dopriať viacdňový seminár? Alebo plánuješ hodinovú prednášku pre 100 účastníkov? Žiaden problém! Všetky kurzy viem upraviť tak, aby maximálne vyhoveli tvojim požiadavkám. Napíš mi svoje očakávania a svoju predstavu a vyžiadaj si cenovú ponuku mailom: info@kouc.club

Kurz môžeš absolvovať individuálne aj skupinovo. Školenia sú ukončené certifikátom o absolvovaní. Cena za kurz je vrátane priestoru, školiacich materiálov a pracovného zošita (platí pre trojhodinový aj šesťhodinový kurz). Školenie je šité na mieru, jeho obsah je tvorený spoločne s tebou, keďže mu predchádza osobný rozhovor na identifikáciu potrieb.

pozri si celú ponuku zážitkových kurzov     najbližší kurz 05.04. / 17:30 – 20:30, Košice

bezplatná konzultácia pred každým kurzom

Ponúkam jedinečné školenia a kurzy, ktorých sila je skrytá v individuálnom prístupe. Uvedomujem si unikátnosť každého klienta a preto realizácii kurzov predchádza dôkladná analýza potrieb formou bezplatnej konzultácie, aby obsah školenia bol šitý na mieru. Spoločne odkryjeme tvoje ciele a očakávania, v čom sa chceš zlepšiť a čo by sa malo zmeniť, aby som bol pre teba maximálne užitočný.  Čo má byť výsledkom? Akú situáciu potrebuješ vyriešiť? Čo by malo byť inak po absolvovaní kurzu? Na tieto a podobné otázky budeme spoločne hľadať odpovede.

skolenie site na mieru

 Vytvor si kurz podľa svojich potrieb! Ak máš ďalšie otázky, tak vyplň formulár a ja sa ti v čo najkratšom čase ozvem, aby sme si dohodli detaily školenia.

tvoje celé meno

kontaktný e-mail

informácie ohľadom kurzu:

tvoja správa