pozri si celú ponuku zážitkových kurzov     najbližší kurz 30.05. / 17:30 – 20:30, Košice

kreatívny workshop začni podnikať z nič0ho

Dá sa začať podnikať len tak, z ničoho? Áno! Vlastne nie… Nie úplne. Som totiž presvedčený, že každý má NIEČO, s čím môže začať. Veď aj garážové firmy mali aspoň garáž. Možno ty ju nemáš a nemáš ani peniaze. Ale máš niečo, čo si za peniaze nekúpiš! Máš talent, máš nápady, máš skúsenosti, máš nejaké zručnosti. Stačí, že si komunikatívny, alebo si empatický, smelý, trpezlivý, disponuješ dobrými organizačnými schopnosťami či vodcovskými vlohami…

 • o čom je tento kurz?

  ako nájsť nápad na biznis

  ako opustiť zamestnanie

  produkt vs. služba

  kto je môj zákazník

  počiatočné investície

  minimalizácia nákladov

  o com je skolenie predajne zrucnosti

  sebamotivácia a výdrž

  cenová politika

  testovacia fáza

  sledovanie konkurencie

  reklama a marketing

  počiatočné prekážky

       KLIKNI SEM A ZAREGISTRUJ SA NA ŠKOLENIE EŠTE DNES! DO ZAČIATKU TROJHODINOVÉHO WORKSHOPU OSTÁVA UŽ IBA:     

Každý má nejakú vlastnosť, na ktorej môže začať budovať svoje podnikanie. Nie každý však o nej vie… Na workshope začni podnikať z nič0ho ti pomôžem odhaliť tvoj potenciál a ukážem ti, ako zrealizovať kreatívne nápady tak, aby začali zarábať peniaze. Naučím ťa uvažovať inak, pozerať sa na veci s nadhľadom a optikou tvojich potenciálnych zákazníkov. Tiež prezradím, ako vytvoriť zaujímavý produkt či službu. Získaš svoj biznis plán nakreslený pomocou myšlienkovej mapy, ktorý budeš môcť okamžite použiť. Pomôžem ti pochopiť vzorce, ktoré vytvárajú hodnotu. Dozvieš sa, ako si zadefinovať cieľovú skupinu, ako osloviť svojich potenciálnych klientov a ako si budovať databázu zákazníkov. Do čoho sa naozaj oplatí investovať a ako získať nielen kreatívne nápady ale aj peniaze pre svoj biznis.

Si (ne)zamestnaný? Chodíš každý deň do práce, ktorá ťa vôbec nebaví a nenapĺňa. Chcel by si to konečne zmeniť? Uvažuješ nad tým, že by si začal podnikať, ale nemáš žiadne skúsenosti? Alebo už si začal, ale stále to akosi nie je ono? Chceš, aby tvoja práca bola tvojim poslaním a zábavou a nie nutnosťou? Tak určite by si sa mal prihlásiť na workshop začni podnikať z nič0ho! Školenie je vedené jedinečným koučovacím spôsobom a je maximálne interaktívne. Pomocou silných koučovacích otázok odhalíme tvoj skrytý potenciál a talent, ktorý sa dá speňažiť. Porozprávam ti aj svoje osobné skúsenosti, podelím sa s tebou autenticky o svoje vlastné začiatky a chvíle, keď podnikanie nebolo prechádzkou ružovou záhradou. Bude to zábavné, veselé a samozrejme užitočné. Verím, že budeš odchádzať posilnený najmä s vedomím, že sa dá živiť tým, čo miluješ!

referencie účastníkov:

Vďaka workshopu som si uvedomila veľa vecí, na ktoré som doteraz nemyslela. Moje budúce podnikanie mi vďaka tomuto kurzu dáva väčší zmysel.
Erika Puškášová,
Získala som nové rady a nápady, utvrdenie informácií a potvrdenie toho, že som na správnej ceste. Kurz mi dodal odvahu nebáť sa podnikať.
Silvia Slabejová, učiteľka
Uvedomila som si, aké je v podnikaní dôležité srdce a vášeň. Získala som veľmi cenné a praktické rady pred začatím podnikania.
Ivana Majorská, študent
Najhodnotnejšie boli pre mňa rady z oblasti marketingu a analýza ideálneho zákazníka.
Tichomír Jenkut, študent

obsah trojhodinového workshopu (38,00€ / 1 účastník):

-> podpora kreatívneho myslenia: ako nájsť nápad na podnikanie, ktoré bude úspešné
-> analýza ideálneho zákazníka: ako čo najpresnejšie definovať svoju cieľovú skupinu
-> počiatočné investície: ako nájsť peniaze na úvod podnikania a do čoho investovať
-> testovanie produktu či služby: ako zistím, či ľudí zaujme moja ponuka a že si ma kúpia
-> zviditeľnenie sa a marketing: reklamné stratégie a ako sa dostať do povedomia

celodenný kurz (68,00€ / 1 účastník) obsahuje navyše:

-> ako vypracovať kvalitný a fungujúci biznis plán (podnikateľský zámer)
-> presný postup a detailné informácie ohľadom získania finančného príspevku z ESF (Európsky sociálny fond) pre nezamestnaných a možnosti jeho využitia
-> registrácia živnosti v klientskom centre, daňové a odvodové povinnosti

kurz ako zacat podnikat 001

kurz ako zacat podnikat 002

kurz ako zacat podnikat 003

čo získaš a prečo by si mal školenie absolvovať?

-> Presný a detailný návod od A po Z pre svoje podnikanie, zvýšené sebavedomie a istotu, tipy & triky a skúsenosti z praxe, legislatívne informácie, cenné kontakty na barter…
-> Naučíš sa hravým spôsobom podporovať svoje podnikateľské ciele a zámery.
-> Budeš vedieť ako komunikovať svoje vízie svetu tak, aby si nikdy nemal núdzu o klientov.
-> Pozrieme sa na najčastejšie bloky a výzvy v podnikaní a hlavne si povieme ako na ne.
-> Vďaka koučingu spoznáš lepšie sám seba, svoj život, poslanie a zámery.
-> Zoznámiš sa s podobne naladenými ľuďmi, možno nadviažeš nové priateľstvá a spolupráce.
-> Budeš mať dostatok priestoru položiť osobné otázky a získať odpovede „priamo na mieru“.

kto by mal prísť? pre koho je školenie užitočné?

-> Školenie je určené primárne pre budúcich či začínajúcich podnikateľov alebo živnostníkov, ktorí potrebujú naštartovať alebo reštartovať svoje podnikanie.
-> Kurz prináša nové a zaujímavé inšpirácie aj pre nerozhodných a hľadajúcich sa vysokoškolákov končiacich štúdium.
-> Workshop je tiež pre každého, kto nie je spokojný so svojou prácou a hľadá zmenu. Rovnako aj pre dlhodobo nezamestnaných.

extra bonusy a benefity, ktoré získaš navyše bezplatne!

-> certifikát o absolvovaní školenia s odborným obsahom
-> školiace materiály a praktický pracovný zošit, s ktorým budeme aktívne pracovať počas kurzu
-> dodatočná až 60 minútová individuálna bezplatná konzultácia formou koučovacieho alebo mentorovaného rozhovoru (s možnosťou rozdeliť na 2 x 30 minút), ktorú môžeš využiť až do 6 mesiacov po kurze v prípade, ak by sa objavili ďalšie nejasnosti na tvojej ceste
-> zľava 10% na 6 hodinový kurz „like pre tvoj biznis – ako podnikať na sociálnych sieťach“
-> v cene je samozrejme aj drobné občerstvenie (káva, čaj, minerálka)

školenie vedie Tomi Gebe – certifikovaný kouč a lektor

-> Od roku 2006 do roku 2014 som pracoval v telekomunikačnej oblasti, kde som vystriedal pracovné pozície od predajcu cez kouča, lektora až po stredný manažment. Mám teda dlhoročné skúsenosti z reálneho života, vďaka čomu sú moje zážitkové kurzy praktické a získané vedomosti sú okamžite aplikovateľné. V roku 2015 som založil kouč.club. Pomáham ľuďom objaviť svoj potenciál a napredovať v rôznych oblastiach pracovného ale aj súkromného života. (viac o mne)

workshopy na Hlavnej 93 v Košiciach alebo aj na celom Slovensku!

-> trojhodinové podvečerné workshopy sa konajú v Košiciach na Hlavnej ulici 93 v priestoroch coworkingoveho centra co-Šicke (mapu nájdete aj na spodku stránky)
-> firemné školenia a workshopy pre väčšie skupiny organizujem kdekoľvek na Slovensku, moje kurzy už absolvovali účastníci aj v Prešove, v Žiline, v Banskej Bystrici, vo Svite či v Bratislave
-> v prípade záujmu o školenie mimo Košíc ma kontaktuj e-mailom: info@kouc.club

     KLIKNI SEM A ZAREGISTRUJ SA NA ŠKOLENIE EŠTE DNES! DO ZAČIATKU TROJHODINOVÉHO WORKSHOPU OSTÁVA UŽ IBA:     

cenník pre kurz ako začať podnikať

 • malé skupiny
 • od 18€
  1 hodina
 • večerný workshop
 • iba 38€
  3 hodiny
 • celodenný kurz
 • iba 68€
  6 hodín
 • študentská zľava
 • 10%
  zľava

Chceš kurz pre viac ľudí? Potrebuješ ich preškoliť v kratšom čase alebo naopak im chceš dopriať viacdňový seminár? Alebo plánuješ hodinovú prednášku pre 100 účastníkov? Žiaden problém! Všetky kurzy viem upraviť tak, aby maximálne vyhoveli tvojim požiadavkám. Napíš mi svoje očakávania a svoju predstavu a vyžiadaj si cenovú ponuku mailom: info@kouc.club

Kurz môžeš absolvovať individuálne aj skupinovo. Školenia sú ukončené certifikátom o absolvovaní. Cena za kurz je vrátane priestoru, školiacich materiálov a pracovného zošita (platí pre trojhodinový aj šesťhodinový kurz). Školenie je šité na mieru, jeho obsah je tvorený spoločne s tebou, keďže mu predchádza osobný rozhovor na identifikáciu potrieb.

pozri si celú ponuku zážitkových kurzov     najbližší kurz 30.05. / 17:30 – 20:30, Košice

bezplatná konzultácia pred každým kurzom

Ponúkam jedinečné školenia a kurzy, ktorých sila je skrytá v individuálnom prístupe. Uvedomujem si unikátnosť každého klienta a preto realizácii kurzov predchádza dôkladná analýza potrieb formou bezplatnej konzultácie, aby obsah školenia bol šitý na mieru. Spoločne odkryjeme tvoje ciele a očakávania, v čom sa chceš zlepšiť a čo by sa malo zmeniť, aby som bol pre teba maximálne užitočný.  Čo má byť výsledkom? Akú situáciu potrebuješ vyriešiť? Čo by malo byť inak po absolvovaní kurzu? Na tieto a podobné otázky budeme spoločne hľadať odpovede.

skolenie site na mieru

 Vytvor si kurz podľa svojich potrieb! Ak máš ďalšie otázky, tak vyplň formulár a ja sa ti v čo najkratšom čase ozvem, aby sme si dohodli detaily školenia.

tvoje celé meno

kontaktný e-mail

informácie ohľadom kurzu:

tvoja správa